Project Description

مطالعه صفحه کمد لباس 5 دقیقه زمان میبرد

WARDROB DESIGN

طراحی ، اجرا و تولید کمد لباس

WARDROB DESIGN

طراحی ، اجرا و تولید کمد لباس

دو محصول که نمی توانید بدون آن در اتاق خواب را تکمیل کرد، تختخواب و کمد است. پیدا کردن ترکیب مناسب، سبک و راحتی برای تختخواب ساده  است. اما برای کمد لباس موضوع کمی پیچیده تر است. کمد لباس باید بیشتر از همه کاربردی ، جادار و چند کاره باشد. انتخاب کمد لباس مناسب برای اتاق خواب شما یک تصمیم کلیدی است. دکورباشی  این کمک را به شما می دهد تا کمد لباس متناسب با نیازشخصی و سلیقه شما باشد.

اولین کار اندازه گیری فضای موجود است. معمولاً کمد های قدی برای اتاق خواب انتخاب می شوند زیرا می توانند در هر فضایی متناسب با ان قرار بگیرند . اگر می خواهید فضای آن به اندازه کافی جادار باشد به 60 سانتی متر عمق و طول 3 متر طول کل نیاز دارید.

به عبارت دیگر 5 ماژول 60 سانتی متر (اندازه استاندارد درب). فضای کافی بین کمد و سایر وسایل مبلمان نگه دارید تا اجازه عبور شما داده شود و از مبلمان راحت استفاده شود. 80 سانتی متر بین تختخواب و کمد با درب های نوسان بگذارید. 60 سانتی متر اگر کمد لباس با درهای کشویی بدست آورید.

اگر تا اینجای کار همه چیزمناسب است بقیه امور را به دکورباشی بسپارید تا کدی شخصی و سفارشی برا اساس نوع سبک ،مدرن یا کلاسیک ، نوع استفاده ، نوع کاری که انجام میدهید ، وسایلی که دارید و براساس توانایی های جسمانی شما ساخته شود.

توضیحات اجمالی در رابطه با کمد های لباس دکورباشی

مجموعه دکورباشی با همکاری و نمایندگی شرکتهای معتبر با بهره‌گیری از کادری مجرب در زمینه معماری و دکوراســیون داخلی و اجرا، شامل، کابینت آشپـزخانه، کمـد، طراحی و اجرای دکوراســــیون هتـل، نمایشگاه و فروشـگاه ،مبلمان اداری و دیـگر محـــصولات ســفارشی با استـفاده از قطعات MDFبا روکش PVC، MDF با روکش چــوب طبیعی، MDF با رنگ پوششی و تمام‌چوب در طرحها و رنـگ‌های مختلف با بهــره‌گیری از مواد اولیه اســتاندراد توانـسته طی بیست سال گذشـــته به سطــح قابل قبولی از کیفیت دست یابد.این مجــموعه سبکهای سه گانه به نام‌های لافت و موتیف و لیاط را معرفی نمویم تا بتوانیم به وسیله آن پاسخگوی نیاز مشتریان خاص پسندمان باشیم .

صفحه وبی که اکنون در حال مشاهده آن هستید مربوط به طراجی و تولید و اجرای کمد لباس در سه سبک: 1-کمد لباس لافت- مدرن و صنعتی – 2- کمد لباس موتیف- نئو کلاسیک و مینیمال 3- ککمد لباسلیاط-دکوراسیون با روکش چرم  میباشد

هدف از دعوت شما برای دیدن این صفحه وب ایجاد چشم اندازست از آنچه ما می توانیم با سبک ها،  برای شما انجام بدهیم.

کمد لباس دکورباشی از نگاه آمار

0
تعداد سبک کمد
0
سال سابقه فروش کمد
0
تعداد کمد های نصب شده
0
تعداد پرسنل

طراحی کمد لباس به سبک لیاط- با روکش چرم

سبک مدرن لیاط از تلفیق نجاری و چرم دوزی پدید آمده که باید در پس زمینه و پیش زمینه فرم های مدرن حضور داشته باشند. دکور باشی با ایجاد سبک‌های خود می خواهد  مشتریان بتوانند اتفاقی راکه در انتهای طراحی می افتد را  بهتر بشناسند و تصویر درستی از انچه اجرا خواهد شد داشته باشند .این یکی از راه های مطمین برای کسب رضایت نهایی مشتری است ، رضایت نهایی مشتری موضوعی است که طراحی داخلی برمبنای آن شکل گرفته است  .

به اختصارسبک لیاط = نجاری + چرم دوزی + خیاطی + رعایت اصول مدرنیسم + فرم های هندسی + ایجاد فضاهای چرمی + رنگ های چرم و بافت چرمی

طراحی کمد لباس به سبک لافت – مدرن و صنعتی

سبک صنعتی لافت از تلفیق نجاری و آهنگری پدید آمده که باید در پس زمینه و پیش زمینه فرم های مینیمال حضور داشته باشند. دکور باشی با ایجاد سبک‌های خود می خواهد  مشتریان بتوانند اتفاقی راکه در انتهای طراحی می افتد را  بهتر بشناسند و تصویر درستی از انچه اجرا خواهد شد داشته باشند .این یکی از راه های مطمین برای کسب رضایت نهایی مشتری است ، رضایت نهایی مشتری موضوعی است که طراحی داخلی برمبنای آن شکل گرفته است  .

به اختصارسبک لافت = نجاری + آهنگری +رعایت اصول مینیمالیسم +فرم های صنعتی + ایجاد فضای اکسپوز + رنگ های تن مشکی تا طوسی +متریال مکمل بتن و چوب طبیعی

طراحی کمد لباس به سبک موتیف- نئوکلاسیک و مینیمال

سبک صنعتی موتیف از تلفیق نجاری و رنگ کاری پدید آمده که باید در پس زمینه و پیش زمینه فرم های کلاسیک  حضور داشته باشند. دکور باشی با ایجاد سبک‌های خود می خواهد  مشتریان بتوانند اتفاقی راکه در انتهای طراحی می افتد را  بهتر بشناسند و تصویر درستی از انچه اجرا خواهد شد داشته باشند .این یکی از راه های مطمین برای کسب رضایت نهایی مشتری است ، رضایت نهایی مشتری موضوعی است که طراحی داخلی برمبنای آن شکل گرفته است  .

به اختصارسبک موتیف = نجاری + رنگ کاری +رعایت اصول کلاسیک+فرم های پر نقش + ایجاد فضای مجزا+ رنگ های تن آبی ، طوسی و سفید +متریال مکمل چوب طبیعی و قالی و گلیم

مهندسی موضوعات فنی و کنترل هزینه ها

امروزه با انتشار ایده ها در شبکه های اجتماعی بسیاری از موضوعات طراحی داخلی و دکوراسیون در بالاترین حد رعایت اصول کارکردی و زیبایی شناسانه قرار دارند اما اجرای ایده و طرح ها یی که هر روز پیچیده تر و تکنیکی تر میشوند هم از موضوعاتی است که در ساختار درونی سبک لافت توجه زیادی به آن شده است. وقتی در طراحی داخلی  تجربه ، مهارت و دانش، توامان رشد نداشته باشد در بهنرین حالت ایده ها و طرح هایی با کلیت زیبا و قبول خلق میشوند ولی در زمان ساخت با اجرا ی جزییات و دیتیل های نامناسب فاجعه می آفرینند. دکورباشی در طول سالیان با بارها مرور ابتدا و انتهای پروژه ها با سبکهایی که به عمد خود را به آنها محدود کرده است هر انچه قابلیت تامین توسط شرکای تجاری خود نباشد باشد را یا تولید مینماید یا نیروی انسانی وماشین الات تولید ان را در مجموعه خود  فراهم میاورد. این مهم علاوه بر تضمین اجرای دقیق خواسته های مشتری باعث کاهش هزینه های اجرای سبک های پبچیده دکورباشی به هزینه های معمول و منطقی میشود.

شوروم تولیدات و آتلیه طراحی دکورباشی

دکورباشی صدها قطعه و اجرا مختلف را که شاکله محصولات نهایی این سبکها میباشند را تولید، جمع آوری، دپو و قالبسازی نموده نا این سبک ها را تجاری سازی و آماده ارایه کند به همین دلیل دکورباشی با افتخار اعلام می کند: هر خطی که توسط طراحان دکور باشی روی کاغذ کشیده می شود در دنیای واقعی تضمین اجرای با کیفیت با هزینه های معمول ومنطقی را دارد .

عبور از سفارشی سازی

محصولاتی که به طریقه صنعتی تولید میشوند و قابلیت تغیر در ظاهر و کارکرد را ندارند mass products می نامند . برای رقابت با mass products محصولات سفارشی Customized productsبرای مشتریانی که نیازمند تغییر در محصولات میباشند راهکارهای ویژه ای مانند تغییر در رنگ و ابعاد و برخی عملکرها ارایه داد . دکورباشی در سبکهای خود به دنبال شخصی سازی Personalized products برای مشتریان خود میباشد تا با عبور از سفارشی سازی تجربه ای خاص  ایجاد نماید و محصولات انقدر شخص شوند که پسوند “من” به خود بگیرند مانند کمد من ،آشپزخانه من ، اتاق من.

چگونه کمد لباس خود را شخصی سازی کنید

تنوع لوازم جانبی و مکانیزمها و طبقه بندی ها  این امکان را به شما می دهد که کمد لباس خود را در بهترین حالت شخصی تنظیم کنید. با این وجود ، در مرحله طراحی می توان گزینه هایی را ایجاد کرد که از طریق تطبیق دقیق سبک زندگی  و مواد ، یک محیط بسیار شخصی ایجاد می کنید. در صورت تمایل به مداخله شخصی و ساختاری در فضا ، انتخاب می تواند بر روی تن های نرم و یک پالت رنگ خنثی قرار بگیر یا رنگهای پر جنب و جوش به یکی از مکانهایی را که بیشترین زمان را در خانه می گذراند ، انرژی و نشاط می بخشد. دومین فاکتور برای به خاطر سپردن در مورد مواد و طراحی وسایل  و اکسسوری کمد لباس است.تغییر ابعاد یونیت ها و درب ها و مکاتیزمهای حرکتی  . همچنین در مبلمان لافت فولاد از نظر ویژگی های اکولوژیکی و بهداشتی ، از نظر ظاهری ترجیح می یابد. 

نحوه کار با دکورباشی

شما هستید که انتخاب میکنید:

√ اعلام زمان بازدید از شوروم دکورباشی

√ اعلام زمان درخواست بازدید طراحان دکورباشی، از پروژه نیازمند طراحی داخلی شما

√ اعلام زمان درخواست جلسه گپ و گفت، در آتلیه دکورباشی، راجع به پروژه نیازمند طراحی داخلی شما

و یا هر موضوع و درخواست دیگر که فکر میکنید دکورباشی توانایی انجام آن را دارد

طراحی داخلی پروژه خود را شروع کنید

اگر روند کاری ما مطابق با علاقه مندی شما بود از طریق فرم زیر با ما تماس بگیرید و قرار بگذازید

 این قرار بنا به نظر شما می‌تواند در شوروم دکور باشی یا در محل پروژه شما باشد