Project Description

مطالعه صفحه کابینت آشپزخانه 5 دقیقه زمان میبرد

KITCHEN DESIGN

طراحی ، اجرا و تولید کابینت آشپزخانه لوکس

KITCHEN DESIGN

طراحی ، اجرا و تولید کابینت آشپزخانه لوکس

آشپزخانه مکان ” مقدس ” در یک خانه است. نه مجموعه ای از مبلمان و تجهیزات ، بلکه قلب زندگی خانوادگی است. به همین دلیل است که ما هنگام انتخاب کابینت آشپزخانه که بیشتر نمایانگر سبک زندگی ما است و نیازهای ما را برآورده می کند ، انرژی زیادی سرمایه گذاری می کنیم. علاوه بر این ، این بخشی از خانه است که نیاز به  سرمایه گذاری مالی بزرگی دارد. بنابراین بهتر است فکر کنید که کدام پیکربندی را می خواهید  که در بین تمام ترکیبات ممکن مطابق با بودجه شما باشد. در یک کابینت آشپزخانه مناسب ، هر یک از اجزای آن می تواند قیمت را متفاوت کند: از داخل کابینت آشپزخانه گرفته تا رویه و درب های کابینت ، از سینک تا اجاق ، از شیرهای برقی گرفته تا لوازم جانبی. بیایید نگاهی بیندازیم به چند معیار که برای انتخاب بهترین آشپزخانه باید در نظر بگیرید.

اولین کارهایی که برای یک خرید کابینت آشپزخانه خوب باید انجام بدهیم

اولین کاری که باید انجام هید تهیه نقشه مکان با اندازه گیری های مفید و دقیق کابینت آشپزخانه است. شما باید بدانید که منابع گاز و آب کجا هستند و سوکت های برق کجا هستند. شما همچنین باید بدانید که رادیاتورها و پنجره ها به چه صورت هستند یا در ذهن داشته باشید که می توانید در آشپزخانه آنها را کجا قرار دهید.

فراموش نکنید که حداقل فضای یک منطقه آشپزی 5 – 6 متر و برای آشپزخانه 8 – 10 متر مربع در حالی که برای کابینت آشپزخانه و اتاق ناهار خوری شما 12 تا 14 متر مربع احتیاج دارید.

اگر محل شما باریک و طولانی است ، یک آشپزخانه خطی را انتخاب کنید، این مدل به شما امکان می دهد که تمام ماژول های لازم (یخچال ، اجاق گاز ، سینک و فضای کار) را بر روی یک دیوار داشته باشید اما اگر هنوز فضایی دارید می توانید آن را گسترش دهید و به شکل L بپیوندید شما کار امکانات  بیشتری خواهید داشت فضای کمتری و کابینت دیواری بیشتر برای وسایل و لوازم منزل شما و گلدان ها و قابلمه های شما پدید می آید.

یا می توانید آشپزخانه خود را بر روی دو دیوار موازی تنظیم کنید اما مراقب باشید: در این حالت شما باید حداقل 1.20 متر فاصله نهایی در راهرو ایجاد شده داشته باشید. مانور فضای برای حرکت در اطراف و باز کردن درب و کابینت راحت. نوع دیگری از پیکربندی می تواند شکل U باشد. آشپزخانه شما روی سه دیوار گسترش خواهد یافت. این راه حل زمانی انتخاب می شود که شما یک اتاق بزرگ داشته باشید که به شما امکان می دهد تا آزادانه به اطراف بروید.

در حالی که در گذشته تمایل به جدا کردن منطقه پخت و پز از منطقه ناهار خوری بود ، امروزه در کابینت آشپزخانه های مدرن ، این فضاها اساساً با وسایل گسترده ای برای وسایل کابینت آشپزخانه  مشترک هستند. برای این محل می توانید به پیچیده ترین ترکیب ها فکر کنید: آشپزی و زندگی دیگر دو فعالیت جداگانه نیستند !

توضیحات اجمالی در رابطه با کابینت های آشپزخانه دکورباشی

مجموعه دکورباشی با همکاری و نمایندگی شرکتهای معتبر با بهره‌گیری از کادری مجرب در زمینه معماری و دکوراســیون داخلی و اجرا، شامل، کابینت آشپـزخانه، کمـد، طراحی و اجرای دکوراســــیون هتـل، نمایشگاه و فروشـگاه ،مبلمان اداری و دیـگر محـــصولات ســفارشی با استـفاده از قطعات MDFبا روکش PVC، MDF با روکش چــوب طبیعی، MDF با رنگ پوششی و تمام‌چوب در طرحها و رنـگ‌های مختلف با بهــره‌گیری از مواد اولیه اســتاندراد توانـسته طی بیست سال گذشـــته به سطــح قابل قبولی از کیفیت دست یابد.این مجــموعه سبکهای سه گانه به نام‌های لافت و موتیف و لیاط را معرفی نمویم تا بتوانیم به وسیله آن پاسخگوی نیاز مشتریان خاص پسندمان باشیم .

صفحه وبی که اکنون در حال مشاهده آن هستید مربوط به طراجی و تولید و اجرای کابیت آشپزخانه در سه سبک: 1-کابینت آشپزخانه لافت- مدرن و صنعتی – 2- کابینت آشپزخانه موتیف- نئو کلاسیک و مینیمال 3- کابینت آشپزخانه لیاط-دکوراسیون با روکش چرم  میباشد

هدف از دعوت شما برای دیدن این صفحه وب ایجاد چشم اندازست از آنچه ما می توانیم با سبک ها،  برای شما انجام بدهیم.

کابینت آشپزخانه دکورباشی از نگاه آمار

0
تعداد سبک کابینت
0
سال سابقه فروش کابینت
0
تعداد کابینت های نصب شده
0
تعداد پرسنل

طراحی کابینت آشپزخانه به سبک لیاط- با روکش چرم

سبک مدرن لیاط از تلفیق نجاری و چرم دوزی پدید آمده که باید در پس زمینه و پیش زمینه فرم های مدرن حضور داشته باشند. دکور باشی با ایجاد سبک‌های خود می خواهد  مشتریان بتوانند اتفاقی راکه در انتهای طراحی می افتد را  بهتر بشناسند و تصویر درستی از انچه اجرا خواهد شد داشته باشند .این یکی از راه های مطمین برای کسب رضایت نهایی مشتری است ، رضایت نهایی مشتری موضوعی است که طراحی داخلی برمبنای آن شکل گرفته است  .

به اختصارسبک لیاط = نجاری + چرم دوزی + خیاطی + رعایت اصول مدرنیسم + فرم های هندسی + ایجاد فضاهای چرمی + رنگ های چرم و بافت چرمی

طراحی کابینت آشپزخانه به سبک لافت – مدرن و صنعتی

سبک صنعتی لافت از تلفیق نجاری و آهنگری پدید آمده که باید در پس زمینه و پیش زمینه فرم های مینیمال حضور داشته باشند. دکور باشی با ایجاد سبک‌های خود می خواهد  مشتریان بتوانند اتفاقی راکه در انتهای طراحی می افتد را  بهتر بشناسند و تصویر درستی از انچه اجرا خواهد شد داشته باشند .این یکی از راه های مطمین برای کسب رضایت نهایی مشتری است ، رضایت نهایی مشتری موضوعی است که طراحی داخلی برمبنای آن شکل گرفته است  .

به اختصارسبک لافت = نجاری + آهنگری +رعایت اصول مینیمالیسم +فرم های صنعتی + ایجاد فضای اکسپوز + رنگ های تن مشکی تا طوسی +متریال مکمل بتن و چوب طبیعی

طراحی کابینت آشپزخانه به سبک موتیف- نئوکلاسیک و مینیمال

سبک صنعتی موتیف از تلفیق نجاری و رنگ کاری پدید آمده که باید در پس زمینه و پیش زمینه فرم های کلاسیک  حضور داشته باشند. دکور باشی با ایجاد سبک‌های خود می خواهد  مشتریان بتوانند اتفاقی راکه در انتهای طراحی می افتد را  بهتر بشناسند و تصویر درستی از انچه اجرا خواهد شد داشته باشند .این یکی از راه های مطمین برای کسب رضایت نهایی مشتری است ، رضایت نهایی مشتری موضوعی است که طراحی داخلی برمبنای آن شکل گرفته است  .

به اختصارسبک موتیف = نجاری + رنگ کاری +رعایت اصول کلاسیک+فرم های پر نقش + ایجاد فضای مجزا+ رنگ های تن آبی ، طوسی و سفید +متریال مکمل چوب طبیعی و قالی و گلیم

مهندسی موضوعات فنی و کنترل هزینه ها

امروزه با انتشار ایده ها در شبکه های اجتماعی بسیاری از موضوعات طراحی داخلی و دکوراسیون در بالاترین حد رعایت اصول کارکردی و زیبایی شناسانه قرار دارند اما اجرای ایده و طرح ها یی که هر روز پیچیده تر و تکنیکی تر میشوند هم از موضوعاتی است که در ساختار درونی سبک لافت توجه زیادی به آن شده است. وقتی در طراحی داخلی  تجربه ، مهارت و دانش، توامان رشد نداشته باشد در بهنرین حالت ایده ها و طرح هایی با کلیت زیبا و قبول خلق میشوند ولی در زمان ساخت با اجرا ی جزییات و دیتیل های نامناسب فاجعه می آفرینند. دکورباشی در طول سالیان با بارها مرور ابتدا و انتهای پروژه ها با سبکهایی که به عمد خود را به آنها محدود کرده است هر انچه قابلیت تامین توسط شرکای تجاری خود نباشد باشد را یا تولید مینماید یا نیروی انسانی وماشین الات تولید ان را در مجموعه خود  فراهم میاورد. این مهم علاوه بر تضمین اجرای دقیق خواسته های مشتری باعث کاهش هزینه های اجرای سبک های پبچیده دکورباشی به هزینه های معمول و منطقی میشود.

شوروم تولیدات و آتلیه طراحی دکورباشی

دکورباشی صدها قطعه و اجرا مختلف را که شاکله محصولات نهایی این سبکها میباشند را تولید، جمع آوری، دپو و قالبسازی نموده نا این سبک ها را تجاری سازی و آماده ارایه کند به همین دلیل دکورباشی با افتخار اعلام می کند: هر خطی که توسط طراحان دکور باشی روی کاغذ کشیده می شود در دنیای واقعی تضمین اجرای با کیفیت با هزینه های معمول ومنطقی را دارد .

عبور از سفارشی سازی

محصولاتی که به طریقه صنعتی تولید میشوند و قابلیت تغیر در ظاهر و کارکرد را ندارند mass products می نامند . برای رقابت با mass products محصولات سفارشی Customized productsبرای مشتریانی که نیازمند تغییر در محصولات میباشند راهکارهای ویژه ای مانند تغییر در رنگ و ابعاد و برخی عملکرها ارایه داد . دکورباشی در سبکهای خود به دنبال شخصی سازی Personalized products برای مشتریان خود میباشد تا با عبور از سفارشی سازی تجربه ای خاص  ایجاد نماید و محصولات انقدر شخص شوند که پسوند “من” به خود بگیرند مانند کمد من ،آشپزخانه من ، اتاق من.

چگونه محیط آشپزخانه خود را شخصی سازی کنید

تنوع لوازم جانبی آشپزخانه این امکان را به شما می دهد که آشپزخانه خود را در بهترین حالت شخصی تنظیم کنید. با این وجود ، در مرحله طراحی می توان گزینه هایی را ایجاد کرد که از طریق تطبیق دقیق سبک زندگی  و مواد ، یک محیط بسیار شخصی ایجاد می کنید. در صورت تمایل به مداخله شخصی و ساختاری در فضا ، انتخاب می تواند بر روی تن های نرم و یک پالت رنگ خنثی قرار بگیر یا رنگهای پر جنب و جوش به یکی از مکانهایی را که بیشترین زمان را در خانه می گذراند ، انرژی و نشاط می بخشد. دومین فاکتور برای به خاطر سپردن در مورد مواد و طراحی وسایل مبلمان آشپزخانه است.تغییر ابعاد یونیت ها و درب ها و مکتنیزمهای حرکتی  . همچنین در مبلمان مدرن فولاد از نظر ویژگی های اکولوژیکی و بهداشتی ، از نظر ظاهری ترجیح می یابد. رزین های پلاستیکی و اکرو لیک یا سنگ های طبعی خاص نیز گزینه های جالبی هستند.

نحوه کار با دکورباشی

شما هستید که انتخاب میکنید:

√ اعلام زمان بازدید از شوروم دکورباشی

√ اعلام زمان درخواست بازدید طراحان دکورباشی، از پروژه نیازمند طراحی داخلی شما

√ اعلام زمان درخواست جلسه گپ و گفت، در آتلیه دکورباشی، راجع به پروژه نیازمند طراحی داخلی شما

و یا هر موضوع و درخواست دیگر که فکر میکنید دکورباشی توانایی انجام آن را دارد

طراحی داخلی پروژه خود را شروع کنید

اگر روند کاری ما مطابق با علاقه مندی شما بود از طریق فرم زیر با ما تماس بگیرید و قرار بگذازید

 این قرار بنا به نظر شما می‌تواند در شوروم دکور باشی یا در محل پروژه شما باشد