مطالعه این صفحه 5 دقیقه زمان میبرد

LOFT STYLE

فعالیت اصلی دکورباشی 

فعالیت اصلی ما طراحی و اجرای دکوراسیون است.

قریب به ۲۰ سال است که این کار را انجام می دهیم و در این مدت صدها پروژه کوچک و بزرگ طراحی داخلی و دکوراسیون را انجام داده‌ایم .

طراحی داخلی در شرایطی که عموم متقاضیان آن از دانش و سلیقه بالایی برخوردار هستند کار خیلی دشواری ست ما برای اینکه بتوانیم به این عزیزان خدمات ویژه‌ای ارائه بدهیم سه سبک طراحی داخلی به نام‌های لافت و موتیف و لیاط را معرفی کرده‌ایم تا بتوانیم به وسیله آن پاسخگوی نیاز مشتریان خاص پسند مان باشیم .

صفحه وبی که اکنون در حال مشاهده آن هستید مربوط به یکی از سبک های سه گانه دکور باشی است که ما اسم آن را لافت گذاشتیم لافت نام بندری زیبا در جزیره قشم است .

هدف از دعوت شما برای دیدن این صفحه وب ایجاد چشم اندازست از آنچه ما می توانیم با سبک لافت برای شما انجام بدهیم.

توضیحات اجمالی در رابطه با سبک لافت 

سبک لافت سبکی در طراحی داخلی است که فضاهای شبه صنعتی ایجاد می‌کند و در آن بیشتر از فلزات سیاه و تیره یراق آلات و مفصل ها استفاده می شود .قفسه بندی های آن اکسپوز و استفاده از تن رنگی مشکی ،طوسی و نسکافه ای از دیگر مشخصات این سبک است. این سبک در فضاهای معماری با سقف های بلند و زمینه بتن و آجر سنتی همخوانی بیشتری دارد .

>

توصیه میکنیم قبل از مطالعه ادامه صفحه

این ویدیو 4 دقیقه ای رو ببینید

∧ 

تصاویر بخشی از کاتالوگ جامع 150صفحه ای سبک لافت

.

.

دریافت فایل کاملPDFکاتالوک سبک لافت

جنرال کاتالوگ کامل راهنمای این سبک را می توانید از همین جا دانلود کنید که حاوی نمونه های زیادی از جایگذاری این سبک در فضاهای مختلف مسکونی اعم از ورودی، نشیمن، آشپزخانه ،دیوارپوش، کمد و اتاق خواب، سرویس ها و فضاهای اداری تجاری و نمایشگاهی می باشد .

لافت ” نام بندری زیبا در جزیره قشم است  ” 

این سبک را لافت نامیدیم شاید تداعی کننده پایان مشکلات پیش رو باشد. سبک صنعتی لافت از تلفیق نجاری و آهنگری پدید آمده که باید در پس زمینه و پیش زمینه فرم های مینیمال حضور داشته باشند. دکور باشی با ایجاد سبک‌های خود می خواهد  مشتریان بتوانند اتفاقی راکه در انتهای طراحی می افتد را  بهتر بشناسند و تصویر درستی از انچه اجرا خواهد شد داشته باشند .این یکی از راه های مطمین برای کسب رضایت نهایی مشتری است ، رضایت نهایی مشتری موضوعی است که طراحی داخلی برمبنای آن شکل گرفته است  .

به اختصارسبک لافت = نجاری + آهنگری +رعایت اصول مینیمالیسم +فرم های صنعتی + ایجاد فضای اکسپوز + رنگ های تن مشکی تا طوسی +متریال مکمل بتن و چوب طبیعی

سبک لافت به صورت خلاصه

نام: لافت
موضوع: سبکی در طراحی داخلی
پدید آورند: دکورباشی
قابلیت انطباق: با تمام فضاهای معماری
حال و هوای سبک: صنعتی
متریال بک گراند: بتن، آجر سنتی
طبقه بندی سبک: مدرن – مینیمال
متریال اصلی: تخته فشرده
فعالیت اصلی پروژه: نجاری
مهارت ویژه در پروژه: آهنگری
رنگ های اصلی: رنگ های تیره
بافت محصولات: سنباده ای و صیقلی

مهندسی موضوعات فنی و کنترل هزینه ها

امروزه با انتشار ایده ها در شبکه های اجتماعی بسیاری از موضوعات طراحی داخلی و دکوراسیون در بالاترین حد رعایت اصول کارکردی و زیبایی شناسانه قرار دارند اما اجرای ایده و طرح ها یی که هر روز پیچیده تر و تکنیکی تر میشوند هم از موضوعاتی است که در ساختار درونی سبک لافت توجه زیادی به آن شده است. وقتی در طراحی داخلی  تجربه ، مهارت و دانش، توامان رشد نداشته باشد در بهنرین حالت ایده ها و طرح هایی با کلیت زیبا و قبول خلق میشوند ولی در زمان ساخت با اجرا ی جزییات و دیتیل های نامناسب فاجعه می آفرینند. دکورباشی در طول سالیان با بارها مرور ابتدا و انتهای پروژه ها با سبکهایی که به عمد خود را به آنها محدود کرده است هر انچه قابلیت تامین توسط شرکای تجاری خود نباشد باشد را یا تولید مینماید یا نیروی انسانی وماشین الات تولید ان را در مجموعه خود  فراهم میاورد. این مهم علاوه بر تضمین اجرای دقیق خواسته های مشتری باعث کاهش هزینه های اجرای سبک های پبچیده دکورباشی به هزینه های معمول و منطقی میشود.

شوروم تولیدات و آتلیه طراحی دکورباشی

دکورباشی صدها قطعه و اجرا مختلف را که شاکله محصولات نهایی این سبکها میباشند را تولید، جمع آوری، دپو و قالبسازی نموده نا این سبک ها را تجاری سازی و آماده ارایه کند به همین دلیل دکورباشی با افتخار اعلام می کند: هر خطی که توسط طراحان دکور باشی روی کاغذ کشیده می شود در دنیای واقعی تضمین اجرای با کیفیت با هزینه های معمول ومنطقی را دارد .

عبور از سفارشی سازی

محصولاتی که به طریقه صنعتی تولید میشوند و قابلیت تغیر در ظاهر و کارکرد را ندارند mass products می نامند . برای رقابت با mass products محصولات سفارشی Customized productsبرای مشتریانی که نیازمند تغییر در محصولات میباشند راهکارهای ویژه ای مانند تغییر در رنگ و ابعاد و برخی عملکرها ارایه داد . دکورباشی در سبکهای خود به دنبال شخصی سازی Personalized products برای مشتریان خود میباشد تا با عبور از سفارشی سازی تجربه ای خاص  ایجاد نماید و محصولات انقدر شخص شوند که پسوند “من” به خود بگیرند مانند کمد من ،آشپزخانه من ، اتاق من.

نحوه کار با دکورباشی

شما هستید که انتخاب میکنید:

√ اعلام زمان بازدید از شوروم دکورباشی

√ اعلام زمان درخواست بازدید طراحان دکورباشی، از پروژه نیازمند طراحی داخلی شما

√ اعلام زمان درخواست جلسه گپ و گفت، در آتلیه دکورباشی، راجع به پروژه نیازمند طراحی داخلی شما

و یا هر موضوع و درخواست دیگر که فکر میکنید دکورباشی توانایی انجام آن را دارد

طراحی داخلی پروژه خود را شروع کنید

اگر روند کاری ما مطابق با علاقه مندی شما بود از طریق فرم زیر با ما تماس بگیرید و قرار بگذازید

 این قرار بنا به نظر شما می‌تواند در شوروم دکور باشی یا در محل پروژه شما باشد