فعالیت دکورباشی

Your Content Goes Here

فعالیت اصلی ما طراحی و اجرای دکوراسیون است.

قریب به ۲۰ سال است که این کار را انجام می دهیم و در این مدت صدها پروژه کوچک و بزرگ طراحی داخلی و دکوراسیون را انجام داده‌ایم .

طراحی داخلی در شرایطی که عموم متقاضیان آن از دانش و سلیقه بالایی برخوردار هستند کار خیلی دشواری ست ما برای اینکه بتوانیم به این عزیزان خدمات ویژه‌ای ارائه بدهیم سه سبک طراحی داخلی به نام‌های لافت و موتیف و لیاط را معرفی کرده‌ایم تا بتوانیم به وسیله آن پاسخگوی نیاز مشتریان خاص پسند مان باشیم .

تیم دکورباشی

طراح باشی

حامد عاشق علی

فارغ التحصیل دانشکده معماری دانشگاه علم و صنعت

بازار پیشه

زهرا مرتضوی

فارغ التحصیل کارشناسی ارشد بازاریابی

نقشه پیشه

مریم حسینی راد

فارغ التحصیل کارشناسی ارشد معماری

دیجیتال باشی

سعید زمانی تبریزی

فارغ التحصیل کارشناسی کامپیوتر 

نجار باشی

علی رحمانیان

فارغ التحصیل کارشناسی صنایع چوب

قصه شکل گیری دکورباشی

دو مشکل اصلی در طراحی داخلی و دکوراسیون سفارشی و شخصی سازی شده وجود دارد

اول: عدم توانایی اجرای محصولات طرحی شده توسط مشتری و طراح زمانی که منطبق با روشهای متداول نباشد

دوم: عدم دستیابی به طرح های خاص و منحصر بفرد به علت ضعف طراحی و عدم شناخت از درخواست های مشتری

دکور باشی با فراهم آوردن امکانات تولید متناسب با سبک هایی که ارائه می دهد و ابداع سبکهای نوین در صنعت دکوراسیون واستفاده از طراحان با تجربه

توانسته هر خطی که در امتداد هم برای ساختن طرح می‌کشد تضمین ساخت و اجرا داشته باشد دکور باشی به بیان ساده‌تر این گونه عمل می کند . این تمام قصه دکورباشی نیست.  به ترتیبی که در ادامه شرح آن عرض میگردد ، دکورباشی سعی نموده تا اطمینان دهد در طراحی داخلی منحصر بفرد ، نه طراحی را مقوله ای  غیر قابل پیش بینی است ونه اجرا موضوعی است که نتوان کیفیت آن را تضمین نمود.

نحوه انجام کار  درون دکور باشی

هدف دکورباشی ایجاد حس رضایت مشتری از محیط زندگی خود است. تیم دکور باشی مجموعه با تجربه از طراحان و مجریان هستند که توأمان هدف انها ارائه محصول نهایی با انطباق کامل طرح و ایده است .

رصد تحولات روز دکوراسیون

ابداع وسفارشی سازی سبک های نوین در طراحی داخلی و دکوراسیون

ایجاد امکانات تولید شامل: ماشین آلات ، تولید قطعات و انبارش محصولات جهت طراحی سفارشی و شخصی سازی شده بر مبنای درخواست مشتری .

طراحی شخصی و سفارشی مبنی برسفارش مشتری مطابق با محیط معماری موجود

اجرای دکوراسیون منطبق با طراحی و ایده توافق شده . محصول نهایی با طی پروسه فوق از مبلمان و دکوراسیون با شیوه های اجرایی مرسوم خارج شده و خود بیانگر خاص بود شیوه حل مساله خواهد بود